WSPIERANIE POPRZEZ ZAANGAŻOWANIE

JAK WSPIERAĆ I NA CO DZIEŃ BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANIE MŁODYCH ZAWODNIKÓW?

WARSZTATY

Dla Kogo ?

Dla rodziców i opiekunów młodych sportowców, którzy chcą mądrze wspierać dzieci w ich pasji i sportowym rozwoju.

Dowiesz się

Jak kształtować pozytywne nastawienie dziecka do sportu?
Jak wspierać dzieci przed, w trakcie i po zawodach?
Co motywuje młodych zawodników do treningów?
Jak budować zaangażowanie u dziecka?  
O roli wsparcia w trenowaniu.  
O roli systemu w roli prowadzenia kariery młodego sportowca.
Świadomość aspektów, na które rodzic i dziecko ma wpływ na drodze do realizacji celu.
O technikach radzenia sobie z presją własną i innych.  

W pakiecie

Materiały szkoleniowe i zeszyty pracy dla rodziców do wykorzystania po warsztacie.

Kiedy i gdzie ?

24 października 2020 r., godzina 10:00 (sala szkoleniowa)
Akademia Leszka Blanika

Cena i liczba miejsc

149 zł / osobę
10 – 15 osób

Czas trwania

3 h + 15 minut przerwy

Zapisy

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń

Prowadzący

Aleksandra Zienowicz-Wielebska – psycholog działająca w branży sportowej i filmowej. Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.). Od czterech sezonów związana z drużyną superligi piłki ręcznej kobiet Piłka Ręczna Koszalin. W roku akademickim 2019/2020 prowadziła fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego. Współautorka książki “Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych”.

Małgorzata Stępniak – psycholog sportu, posiada Europejski Certyfikat Psychologa (EuroPsy, ścieżka dla doświadczonych praktyków)  działająca w branży sportowej oraz propagująca holistyczne podejście do zdrowia i zdrowego stylu życia. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W roku akademickim 2019/2020 prowadzi fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych w USWPS z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego oraz Psychodietetyki. Wspólpracuje z trenerami i młodymi zawodnikami piłki nożnej, motocrossu, hokeja na lodzie. Od 2016 r. współpracuje z hotelem Primavera Jastrzębia Góra oraz Systemem PrimaLife.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych, zwanego RODO (klauzula informacyjna), prosimy o odpowiedź na poniższe pytania: