START W ZAWODZIE PSYCHOLOGA SPORTU

Merytoryczne, organizacyjne i biznesowe wskazówki do pracy w zawodzie psychologa sportu

WARSZTATY

Dla Kogo ?

Dla studentów psychologii z 4 lub 5 roku studiów i/lub absolwentów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z pracą w zawodzie psychologa sportu.

Dowiesz się

Jak wygląda praca psychologa sportu i jak stawiać swoje pierwsze kroki w zawodzie?
Jak budować oferty współpracy dla klientów indywidualnych i grupowych?
Jak prowadzić pierwsze spotkanie z klientem?
Jak określić osobiste zasady pracy jako psychologa sportu, a także własną filozofię pracy?
Dlaczego warto dbać o samorozwój w zawodzie psychologa sportu?

W pakiecie

28 godziny zegarowe wspólnej pracy. Spotkania z dodatkowymi gośćmi – psychologami praktykami pracującymi w sporcie, a także innych dziedzinach wykonania (tj. biznes czy sztuka). Praca w kameralnej grupie szkoleniowej – do 10 uczestników. Materiały szkoleniowe. Zaświadczenie o odbytym szkoleniu.

Kiedy i gdzie ?

On-line, terminy: 9.11., 16.11., 23.11, 30.11., 7.12., 14.12., 21.12.

Cena i liczba miejsc

999 zł / osobę
10 osób

Czas trwania

4 h + 15 minut przerwy

Zapisy

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń

Prowadzący

Aleksandra Zienowicz-Wielebska – psycholog działająca w branży sportowej i filmowej. Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.). Od czterech sezonów związana z drużyną superligi piłki ręcznej kobiet Piłka Ręczna Koszalin. W roku akademickim 2019/2020 prowadziła fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego. Współautorka książki “Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych”.

Pola Weiner – psycholog sportu. Pracuje z zawodnikami sportów indywidualnych i drużynowych. Od 2019 działa jako psycholog w Polskim Związku Tenisowym (kadra U12). W roku akademickim 2019/2020 prowadziła fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego.  Współpracowała przy tworzeniu książki „Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych” (Zienowicz, Serwotka, 2017). Obecnie współtworzy projekt „Psychologia wykonania dla twórców filmowych”.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych, zwanego RODO (klauzula informacyjna), prosimy o odpowiedź na poniższe pytania: