
Zapraszamy szkolenie
MASTER WORKSHOPS
PSYCHOLOGIA SPORTU
BEZ GRANIC
To cykl spotkań z cenionymi zagranicznymi specjalistami z zakresu psychologii sportu
i treningu mentalnego. Każdy z warsztatów przeznaczony jest dla psychologów sportu chcących wdrożyć w swojej praktyce unikalne i efektywne rozwiązania.
Nie musisz ruszać się z domu, aby uczyć się od najlepszych!
Jeśli jesteś psychologiem sportu/trenerem mentalnym i…
✔️ Dbasz o profesjonalne podejście do swojego zawodu
✔️ Lubisz uczyć się poprzez analizę prawdziwych case-study
✔️ Chcesz udoskonalić swój warsztat pracy o sprawdzony model stosowanej psychologii sportu
✔️ Stale zastanawiasz się, jak najlepiej zaplanować współpracę z nowym Klientem
✔️ Chcesz poznać nowe sposoby konceptualizacji przypadków i wyboru odpowiednich interwencji psychologicznych
✔️ Zależy Ci na efektywnym monitorowaniu efektywności swojej pracy
…to szkolenie z prof. Richardem Keeganem jest właśnie dla Ciebie!

Warsztat
“Doing Applied Sport Psychology: Navigating the Big Picture and the Deep Detail”
(Stosowana psychologia sportu - zarządzenie procesem współpracy z Klientem)
Celem warsztatu jest wsparcie uczestników na ich drodze do podniesienie efektywności swojej pracy w psychologii sportu. Podczas 6h szkolenia prof. Richard Keegan poruszy z uczestnikami następujące ważne tematy:
✔️ Przeprowadzanie pierwszej sesji z Klientem – jak powinien wyglądać efektywny wywiad wstępny w psychologii sportu?
✔️ Analiza potrzeb – na co zwrócić uwagę poszukując tematów do wspólnej pracy z Klientem?
✔️ Konceptualizacja nowego przypadku – w jaki sposób warto opracowywać pierwsze hipotezy pracy z Klientem?
✔️ Planowanie procesu współpracy – jak można spojrzeć na swoją pracę w perspektywie długoterminowej?
✔️ Wybór odpowiedniej interwencji – czyli jak wybrać ze swojego arsenału technik to, co może w danej sytuacji zadziałać najlepiej?
✔️ Monitorowanie efektywności swojej pracy jako praktyka – po czym można poznać, że działania psychologa sportu/trenera mentalnego przynoszą pożądany efekt?
✔️ Praca w sztabie szkoleniowym – na co zwrócić uwagę współpracując ze specjalistami z innych dziedzin?

Mawia się, że praca w psychologii sportu to nie sprint, a maraton
Dlatego tak ważne jest, aby dbać nie tylko o poszerzenie swojego warsztatu pracy – ale także o swój proces regeneracji i higieny mentalnej. Z tego też powodu uczestnicy warsztatu pochylą się z prof. Richardem Keeganem także nad następującymi tematami:
➡️ Jak właściwie zdefiniować swoją rolę jako psychologa praktyka?
➡️ W jaki sposób można dbać o swój dobrostan psychiczny?
➡️ Dlaczego etyczne podejście do zawodu ma znaczenie nie tylko dla Klienta, ale także dla samego praktyka?
➡️ Jak warto rozwijać swoją filozofię pracy w psychologii sportu?
➡️ W jaki sposób można zaplanować swoją ścieżkę kariery jako psychologa sportu/trenera mentalnego?
NASI
ORGANIZATORZY

KAMIL RADOMSKI
Psycholog pracujący w sporcie od 2011 roku. Aktywny członek Fundacji Sportu Pozytywnego. Absolwent psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS WZ Wrocław. Współtwórca Modelu ,,i7W” oraz współautor ,,Poradnika pozytywnego trenera. Model i7W w sporcie”. Prowadzący w Akademii Psychologii Sportu (Fundacja Sportu Pozytywnego) i ,,Psychologia sportu dzieci młodzieży” na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Współpracuje indywidualnie i drużynowo z zawodnikami, trenerami różnych dyscyplin sportowych. Szczególnie preferuje pracę w obszarze sportów wytrzymałościowych. Współpracuje z klubem Triathlon Training Center
w Częstochowie. Prowadzi współprace indywidualnie z zawodnikami PRO oraz AG w triathlonie poczynając od dystansów supersprint a kończąc na dystansie pełnego Ironman. Zapalony triathlonista amator, startujący głównie na dystansach Olimpijskich oraz ¼ Ironman oraz w sztafetach.

TOMASZ KURACH
Psycholog sportu współpracujący ze sportowcami i trenerami rożnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej, tenisie, szermierce, gimnastyce artystycznej oraz taekwondo. Specjalizuje się w psychoedukacji oraz treningu mentalnym obejmującym autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie, proces formułowania celów oraz skuteczne budowanie zespołu. Od ponad 10 lat pracuje indywidualnie
z zawodnikami, rodzicami i trenerami w piłce nożnej. Prowadzi także zajęcia dla całych drużyn. Współpracuje zarówno
z młodymi piłkarzami, jak i zawodnikami profesjonalnymi (występującymi np. w Ekstraklasie). Jest współautorem książki „Pod presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać” o znaczeniu przygotowania mentalnego
w piłce nożnej.
NASZ
PROWADZĄCY

PROF. RICHARD KEEGAN
Richard jest psychologiem — zarejestrowanym w Wielkiej Brytanii (HCPC) i Australii (AHPRA) — oraz profesorem nadzwyczajnym psychologii sportu i aktywności fizycznej na Uniwersytecie w Canberrze (UC). Jest także członkiem UC 2023 High Performance Sports Fellow. Richard pracował ze sportowcami na różnych poziomach zaawansowania (od początkujących do mistrzów świata) oraz w różnych dyscyplinach sportowych (od lekkiej atletyki i sportów zimowych, po sporty motorowe (para sportowe) i sędziowanie). Richard ukończył studia magisterskie i doktoranckie na Uniwersytecie Loughborough, a wcześniej ukończył psychologię na Uniwersytecie w Bristolu. Jego badania koncentrują się na czterech kluczowych obszarach: procesy motywacyjne w sporcie i aktywności fizycznej; umiejętność czytania i pisania; praktyka stosowanej psychologii sportu; i monitorowanie „bycia gotowym” (readiness monitoring). Opublikował ponad 70 recenzowanych artykułów naukowych, 2 książki i 20 rozdziałów w książkach, a także raporty dla rządów stanowych i federalnych. Badania wpływają na jego praktykę psychologiczną i oczywiście przenikają do jego nauczania uniwersyteckiego. W wolnym czasie lubi grać w squasha (bardzo!), spacerować po buszu, trenować siłowo i spędzać czas ze swoją młodą rodziną i psami.
W RAMACH SPOTKANIA
OTRZYMASZ
Uczestnictwo w ekskluzywnym szkoleniu online z Richardem Keenem
Symultaniczne tłumaczenie na język polski przez cały czas trwania warsztatu
Zestaw materiałów szkoleniowych (w języku polskim)
Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
30-dniowy dostęp do nagrania