Zapraszamy na szkolenie

MASTER WORKSHOPS
PSYCHOLOGIA SPORTU
BEZ GRANIC

To cykl spotkań z cenionymi zagranicznymi specjalistami z zakresu psychologii sportu
i treningu mentalnego. Każdy z warsztatów przeznaczony jest dla psychologów sportu chcących wdrożyć w swojej praktyce unikalne i efektywne rozwiązania.

Nie musisz ruszać się z domu, aby uczyć się od najlepszych!

Jeśli jesteś psychologiem sportu/trenerem mentalnym i…

✔️ Dbasz o profesjonalne podejście do swojego zawodu

✔️ Lubisz uczyć się poprzez analizę prawdziwych case-study

✔️ Chcesz udoskonalić swój warsztat pracy o sprawdzony model stosowanej psychologii sportu

✔️ Stale zastanawiasz się, jak najlepiej zaplanować współpracę z nowym Klientem

✔️ Chcesz poznać nowe sposoby konceptualizacji przypadków i wyboru odpowiednich interwencji psychologicznych

✔️ Zależy Ci na efektywnym monitorowaniu efektywności swojej pracy

…to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztat

“Model 9 Mistrzowskich Umiejętności Mentalnych w PRAKTYCE”

Celem warsztatu jest wsparcie uczestników na ich drodze do podniesienie efektywności swojej pracy
w psychologii sportu. Podczas 6h szkolenia dr Jack J. Lesyk poruszy z uczestnikami następujące ważne tematy:

✔️ Wprowadzenie do Modelu 9 Mistrzowskich Umiejętności – wyjaśnienie założeń i możliwości jego zastosowania;

✔️ Jak wykorzystać wywiad i materiały dotyczące Modelu przy tworzeniu profilu umiejętności nowego Klienta – sportowca?

✔️ Jak efektywnie wspierać sportowców w radzeniu sobie z lękiem przed zawodami?

✔️ Efektywna psychoedukacja w nauczaniu umiejętności zapobiegania i/lub redukcji lęku u sportowców;

✔️ Znaczenie koncentracji w sporcie. Skupienie na tym, co odpowiednie podczas zawodów i mniej "błądzenia myślami";

✔️ Jak wykorzystać siłę treningu wyobrażeniowego?

✔️ Self-talk w praktyce – od czego zacząć?

✔️ Jak pracować z dyscypliną sportową, której jeszcze nie znasz – od czego zacząć?

✔️ Analiza potrzeb – na co zwrócić uwagę poszukując tematów do wspólnej pracy z Klientem?

✔️ Wybór odpowiedniej interwencji – czyli jak wybrać ze swojego arsenału technik to, co może w danej sytuacji zadziałać najlepiej?

✔️ Monitorowanie efektywności swojej pracy jako praktyka – po czym można poznać, że działania psychologa sportu/trenera mentalnego przynoszą pożądany efekt?

NASI

K.Radomski

KAMIL RADOMSKI

Psycholog pracujący w sporcie od 2011 roku. Aktywny członek Fundacji Sportu Pozytywnego. Absolwent psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS WZ Wrocław. Współtwórca Modelu ,,i7W” oraz współautor ,,Poradnika pozytywnego trenera. Model i7W w sporcie”. Prowadzący w Akademii Psychologii Sportu (Fundacja Sportu Pozytywnego) i ,,Psychologia sportu dzieci młodzieży” na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Współpracuje indywidualnie i drużynowo z zawodnikami, trenerami różnych dyscyplin sportowych. Szczególnie preferuje pracę w obszarze sportów wytrzymałościowych. Współpracuje z klubem Triathlon Training Center
w Częstochowie. Prowadzi współprace indywidualnie z zawodnikami PRO oraz AG w triathlonie poczynając od dystansów supersprint a kończąc na dystansie pełnego Ironman. Zapalony triathlonista amator, startujący głównie na dystansach Olimpijskich oraz ¼ Ironman oraz w sztafetach.

T.Kurach

TOMASZ KURACH

Psycholog sportu współpracujący ze sportowcami i trenerami rożnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej, tenisie, szermierce, gimnastyce artystycznej oraz taekwondo. Specjalizuje się w psychoedukacji oraz treningu mentalnym obejmującym autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie, proces formułowania celów oraz skuteczne budowanie zespołu. Od ponad 10 lat pracuje indywidualnie
z zawodnikami, rodzicami i trenerami w piłce nożnej. Prowadzi także zajęcia dla całych drużyn. Współpracuje zarówno
z młodymi piłkarzami, jak i zawodnikami profesjonalnymi (występującymi np. w Ekstraklasie). Jest współautorem książki „Pod presją. Jak wytrzymałość psychiczna pomaga zwyciężać” o znaczeniu przygotowania mentalnego
w piłce nożnej.

NASZ

PROWADZĄCY

lesyk

DR JACK J. LESYK

Dyrektor Centrum Psychologii Sportu w Ohio (USA), psycholog sportu w klubie Cleveland Cavaliers; prowadzi także zajęcia na Uniwersytecie Stanowym w Cleveland. Jako psycholog kliniczny i specjalista w dziedzinie psychologii sportu prowadzi swoją praktykę od ponad 30 lat. Od 1981r. pracował intensywnie ze sportowcami reprezentującymi 25 różnych dyscyplin, poczynając od sportu szkolnego, a kończąc na sporcie wysokiego wyczynu. We wrześniu 2011 r. został mianowany przewodniczącym Stowarzyszenia Stosowanej Psychologii Sportu w USA (Association for Applied Sport Psychology) – a więc największej organizacji zrzeszającej psychologów sportu na świecie, liczącej ponad 2000 członków z 42 krajów. Jest jej certyfikowanym konsultantem i byłym członkiem zarządu. Doradca amerykańskiego stowarzyszenia biegaczy (American Running Association), pełni rolę redaktora w “American Journal of Medicine and Sports” oraz w „Journal of Sport Psychology in Action”. Jego wypowiedzi były cytowane w wielu magazynach i publikacjach, np. w: TIME, The New York Times, The Wall Street Journal, Chicago Tribune, Los Angeles Times oraz Runners’ World. Autor powszechnie wykorzystywanego w psychologii sportu modelu „9 Mistrzowskich Umiejętności Mentalnych.

W RAMACH SPOTKANIA

OTRZYMASZ

Uczestnictwo w ekskluzywnym szkoleniu online z Dr Jackiem Lesykiem

Symultaniczne tłumaczenie na język polski przez cały czas trwania warsztatu