Model i7W

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE MODELU i7W W PRACY TRENERA

WARSZTATY

Dla Kogo ?

Dla trenerów prowadzących dzieci i młodzież.

Dowiesz się

Jak budować pozytywną relację z zawodnikiem i drużyną ?
Jak skutecznie wykorzystywać jednostkowy i zespołowy potencjał w podnoszeniu poziomu sportowego swoich podopiecznych ?
Jak wspierać rozwój sportowy i osobisty zawodnika na przestrzeni poszczególnych etapów kariery sportowej ?
Jak kreować i podtrzymywać pozytywne i sprzyjające zawodnikowi, klubowi i danej dyscyplinie sportowej zachowania ?
Jak stosować Model i7W w odniesieniu do jednostkowego zadania, treningu, zawodów, sezonu, oraz całej kariery sportowej?

W pakiecie

Materiały szkoleniowe, zeszyty pracy dla trenerów do wykorzystania po warsztacie.

Kiedy i gdzie ?

Informacje wkrótce

Cena i liczba miejsc

89 zł / osobę
10 – 15 osób

1.5 h

Informacje wkrótce

Prowadzący

Aleksandra Zienowicz-Wielebska – psycholog działająca w branży sportowej i filmowej. Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.). Od czterech sezonów związana z drużyną superligi piłki ręcznej kobiet Piłka Ręczna Koszalin. W roku akademickim 2019/2020 prowadziła fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego. Współautorka książki “Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych”.

Małgorzata Stępniak – psycholog sportu, posiada Europejski Certyfikat Psychologa (EuroPsy, ścieżka dla doświadczonych praktyków)  działająca w branży sportowej oraz propagująca holistyczne podejście do zdrowia i zdrowego stylu życia. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W roku akademickim 2019/2020 prowadzi fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych w USWPS z psychologii sportu – w nurcie Sportu Pozytywnego oraz Psychodietetyki. Wspólpracuje z trenerami i młodymi zawodnikami piłki nożnej, motocrossu, hokeja na lodzie. Od 2016 r. współpracuje z hotelem Primavera Jastrzębia Góra oraz Systemem PrimaLife.