II EDYCJA: CYKL WARSZTATÓW Z ELEMENTAMI SUPERWIZJI KOLEŻEŃSKIEJ

W grupie specjalistów – refleksje, dylematy, analiza indywidualnych doświadczeń

WARSZTATY

Dla Kogo ?

Oferta skierowana jest do osób, które mają minimum roczne doświadczenie w pracy w sporcie i specjalizację z psychologii sportu (np. ukończone studia podyplomowe z psychologii sportu).

Dowiesz się

Jak pracować, gdy współpraca zaczyna wykraczać poza standardową psychologię sportu?
Jak pracować, gdy w gabinecie pojawiają się młodsi zawodnicy?
Jakie są wyzwania we wdrażaniu i doskonaleniu umiejętności mentalnych?
Jaka jest specyfika współpracy w drużynach oraz podczas zgrupowań?
Jakie przeszkody i szanse towarzyszą psychologom sportu w procesie wspierania innych?

W pakiecie

Superwizja koleżeńska, materiały szkoleniowe do części wykładowej, certyfikat oraz przerwa kawowa. Zajęcia prowadzone są przez psychologów sportu z Fundacji Sportu Pozytywnego.

Kiedy i gdzie ?

Kontynuacja aktualnej edycji: 05.09; 03.10; 14.11. Akademia Leszka Blanika, godzina 10:00 do 14:15 (salka konferencyjna)

Cena i liczba miejsc

1500 zł / osobę
6 – 9 osób

4 h + 15 minut przerwy

Rejestracja na II edycję zakończona.
Zapisy na III gdańską edycję rozpoczną się na początku 2021 r.

Prowadzący

Paweł Habrat, Tomasz Kurach, Aleksandra Pogorzelska, Ewa Serwotka, Małgorzata Stępniak, Martyna Tadzik, Anna Ussorowska, Pola Weiner, Aleksandra Zienowicz-Wielebska.