Zapraszamy na cykl szkoleń

POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE!

To cykl spotkań dla psychologów sportu, którzy chcą zwiększyć wiedzę na temat specyfiki wybranej dyscypliny i jej psychologicznych aspektów, aby skuteczniej aplikować założenia psychologii sportu w pracy praktycznej.

Jeśli...

✔️ Jesteś psychologiem sportu i myślisz o rozbudowie swojego warsztatu pracy

✔️ Działasz jako praktyk w psychologii sportu i zależy Ci na zgłębianiu wiedzy o dyscyplinach, w których pracujesz

✔️ Chcesz poznać warsztat pracy wybranych psychologów sportu, którzy specjalizują się w konkretnych dyscyplinach

To znaczy, że szkolenia są dla Ciebie!

WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT

O WIEDZĘ:

✔️ Jakie są wybrane elementy charakterystyczne dla danej dyscypliny?

✔️ Z jakimi wymaganiami psychologicznymi łączy się dana dyscyplina?

✔️ Jak zaadaptować wybrane ćwiczenia, techniki lub narzędzia pomocne w zwiększeniu jakości wykonania w danej dyscyplinie?

✔️ Skąd czerpać dodatkową wiedzę dotyczącą danej dyscypliny?

NASZE

ORGANIZATORKI

dr Aleksandra Zienowicz-Wielebska

DR ALEKSANDRA ZIENOWICZ-WIELEBSKA

Psycholog sportu oraz psycholog wykonania, praktyk i dydaktyk. Współpracuje z USWPS WZ. Sopot oraz Katowice. Działalność praktyczną prowadzi od 2011 roku. Współpracuje z zawodnikami na poziomie młodzieżowym i seniorskim, a także przedstawicielami innych obszarów wykonania (głównie z twórcami filmowymi). W ramach praktyki indywidualnej, w sporcie, specjalizuje się w pracy z zawodnikami sportów walki oraz wodnych. Współpracuje z m. in. Polskim Związkiem Gimnastycznym, klubem piłki ręcznej Młyny Stoisław Koszalin, Uczniowskim Klubem Sportowym GALEON i Formela Fight Team Władysławowo. Doktoryzowała się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Praca tematycznie wpisywała się w obszar psychologii filmowców. Temat pracy brzmiał: "Systemy wartości i style przywództwa reżyserów oraz producentów a dobrostan i motywacja osiągnięć członków zespołu filmowego". Założycielka Centrum Psychologii Wykonania, a także członkini Fundacji Sportu Pozytywnego. Współautorka książki "Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych" (Wydawnictwo Wojciech-Marzec, 2017).

Małgorzata Łyczakowska

MAŁGORZATA ŁYCZAKOWSKA

Studentka 5 roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz członkini zespołu Centrum Psychologii Wykonania. Nieustannie zdobywa wiedzę z zakresu psychologii i psychologii sportu uczęszczając na różne szkolenia i konferencje oraz ucząc się od innych. Wiedzę pogłębia również na uczelniach europejskich. Dwukrotnie była na półrocznej wymianie studenckiej: Uniwersytet w Kadyksie i Uniwersytet w Vigo (Hiszpania). Miała możliwość wzięcia udziału i nauki od najlepszych w międzynarodowym projekcie: “EuroMental: Sport Mental Training in Europe”, organizowanego przez sześć europejskich uczelni, który odbył się na Uniwersytecie w Chieti (Włochy). Aktualnie pisze pracę magisterską, która dotyczy roli przygotowania psychologicznego a wykonania w piłce siatkowej mężczyzn. Odbyła staż w Fundacji Sportu Pozytywnego zdobywając doświadczenie w pracy z drużynami jak i pracując indywidualnie z zawodnikami. Od 2020 roku jest członkinią organizacji studenckiej ESN3city (Erasmus Student Network), która pomaga zagranicznym studentom, przyjeżdżającym do Trójmiasta.

Pola Weiner

POLA WEINER

Psycholog sportu i wykonania (mgr, Uniwersytet Gdański), absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracuje z USWPS WZ. Sopot oraz Katowice. Pracuje z zawodnikami sportów indywidualnych i drużynowych, zarówno na etapie młodzieżowym, jak również seniorskim. Współtworzy projekty związane z wdrażaniem treningu mentalnego wśród dzieci i młodzieży, trenerów oraz rodziców (np. projekt: „Piłkarska przyszłość z Lotosem”). Od 2019 psycholog w Polskim Związku Tenisowym. Współpracuje z Hokejową Szkołą Ziętary oraz organizacją Football Lab tworzącymi obozy dla dzieci i młodzieży, podczas których prowadzi warsztaty z zakresu psychologii sportu i treningu mentalnego. Założycielka Centrum Psychologii Wykonania, a także członkini Fundacji Sportu Pozytywnego. Współautorka książki "Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych" (Wydawnictwo Wojciech-Marzec, 2017).

NASI

Cykl POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE! Spotkanie 3: SIATKÓWKA [13.05.2024]

Cykl POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE! Spotkanie 4: E-SPORT [27.05.2024]

199 zł

Cykl POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE! Spotkanie 5: SPORTY WYSOKIEGO RYZYKA [10.06.2024]

Cykl POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE! Spotkanie 6: ŻEGLARSTWO [24.06.2024]

Cykl POZNAJ BARDZIEJ W PIGUŁCE! Spotkanie 7: ŻUŻEL [08.07.2024]

W RAMACH SPOTKANIA

OTRZYMASZ

Zestaw
materiałów
szkoleniowych

Zaświadczenie
o uczestnictwie
w wybranym spotkaniu

30-dniowy
dostęp
do nagrania

TWOJA

INWESTYCJA W SIEBIE

CZAS TRWANIA SPOTKANIA

🕐 90 minut webinaru (w tym 10 - 15 Q&A) w godzinach 18.00 - 19.30.

🕐 Uczestnictwo w całym cyklu spotkań to aż 10,5 h wiedzy od ekspertów!

INWESTYCJA

💰 199 zł za pojedyncze spotkanie.

NASI

UA-138417955-1